Написати нам

Им'я

Телефон

E-mail

Повідомлення

073-105-0101 

096-926-1010 

E-mail: gamakpc@gmail.com

Графік роботи:

пн. - пт. з 10:00 до 16:45
сб. - нд. вихідний

Skype: gama_k1

 

Ваш кошик порожній

Про компанію

Напрямки діяльності.

Протягом уже багатьох років, з 2003-го року, ми пропонуємо українському споживачеві унікальні рішення в галузі комп'ютерної техніки. Унікальні рішення як за модельним рядом та технічними характеристиками, так і за ціною.

За відгуками наших покупців, ми є одними з лідерів за параметром співвідношення Ціни та Якості. Цей факт Ви легко можете перевірити.

У процесі закупівлі ми незмінно стежимо за високим рівнем якості техніки, її високим потенціалом безпроблемної експлуатації.

Працюємо з відомими виробниками, такими як - HP (COMPAQ)DELLIBM (Lenovo)NECPackard BellKYOCERAFujitsu-SiemensCisco3Com.

Усі Б/У комп'ютери або комп'ютери, що були раніше в експлуатації, пропоновані нами Покупцеві - так званої "білої" збірки. Це гарантує їх відповідність європейським стандартам якості, безпеки та санітарним нормам. І говорить про високий рівень якості їх складання та надійність компонентів.

 

Сфери застосування комп'ютерів, що були раніше в експлуатації:


Офіс. За прийнятну ціну Ви отримуєте можливість обладнати сучасний офіс Вашої компанії, забезпечивши його надійною комп'ютерною технікою. Технікою, на якій без жодних проблем працюватиме різноманітне ПЗ: 1С-Підприємство, різні Бази даних, MS Word та Excel, буде доступним користування мережею Інтернет та обмін електронною кореспонденцією. 

Дім. У нас можна придбати якісний ПК за розумну вартість, на якому Вам буде доступно - створення та перегляд домашніх колекцій відео, фото та музичних архівів, навчання дитини розвиваючими програмами, дозвілля та спілкування в мережі Інтернет. 

Навчання. Дуже часто буває так, що для учня середньої школи або студента потрібен хороший ПК з адекватною вартістю для пошуку, компіляції та друку рефератів, курсових і дипломних робіт. Такий ПК за ціною, що радує Вас, Ви можете придбати у нас.